ЛЮДМИЛА СИНОЗАЦЬКА, Головний бухгалтер

Загальний страховий стаж роботи майже 19 років, робота у професійному адміністраторі недержавних пенсійних фондів 17 років.

Людмила закінчила Державний вищий навчальний заклад “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Облік та аудит” та здобула кваліфікацію магістра з обліку та аудиту. Має кваліфікаційне посвідчення фахівця з питань бухгалтерського обліку професійних учасників ринку цінних паперів, а також проходила сертифікацію в НКЦПФР за напрямком професійної діяльності «АДМІНІСТРУВАННЯ НЕДЕРЖАВНИХ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ».

Обожнює свою роботу, вибаглива до себе, не любить робити поспішних висновків, тому рішення приймає обдумано та дотримується фрази «ранок вечора мудріший», але рішення відносно накопичення на майбутню пенсію прийняла швидко і без роздумів. Тому впевнена, що накопичувати потрібно тут і зараз.

Вважає, що якщо є ціль, то перешкод не має бути взагалі, оскільки у будь-якої складної ситуації є щонайменше два варіанти вирішення.

У вільний від роботи час любить спілкуватися з рідними та друзями, цінує в людях щирість та повагу до старшого покоління.