Новини
 Зараз всі обговорюють, що роботодавці мають змінюватись, розробляти політики інклюзії, щоб залучати людей старшого віку, жінок, людей з інвалідністю до роботи, оскільки інакше можна лишитись без працівників.

Ми озирнулись назад і зрозуміли, що маємо крутий досвід інклюзивності:

1. З 2014 року працевлаштовуємо внутрішньо переміщених людей. Перша хвиля була 2014 (Донецьк), друга - 2022 (Харків та Харківська область). Маємо досвід організації роботи із тими колегами, які тимчасово виїхали до інших країн.
2. Маємо досвід працевлаштування і молоді (перше місце роботи), і людей 60+ (не лише коли людина, яка працює у нас, стає старшою за 60, а саме найм на роботу людини, яка старша за 60). Також маємо досвід перекваліфікації людей, яких взяли на роботу (істориків, біологів у економістів, фінансистів, менеджерів підтримки клієнтів, наприклад).
3. Маємо досвід працевлаштування людей з інвалідністю, в тому числі з порушеннями слуху, зору, та тих, які використовують крісла колісні.
4. У нас можна приходити на роботу з дітьми.
5. Можна приходити на роботу з домашніми улюбленцями.
6. Ми дружні до працівників з новонародженими та маленькими дітьми (допомагаємо організуватись з роботою за бажанням у зручному графіку та дистанційно, дружні до грудного вигодовування, тощо).
7. Маємо досвід працевлаштування іноземців.

От із чим у нас погано, то це з гендерною рівністю - жінок працює більше. До широкомасштабного вторгнення ситуація ще була така, що ми сподівались її виправити, але після 2022, мобілізації частини наших працівників маємо кричущий дисбаланс. Але чекаємо на наших хлопців назад. Матимемо ще досвід реінтеграції ветеранів.
Але, чесно, ми були б щасливі не мати досвіду в деяких вищезазначених пунктах.

Нас цінують наші фахівці тому, що ми бачимо в них людей, а не ресурс, піклуємось і про їхнє майбутнє, а не лише про той час, поки людина працює з нами. Ми точно знаємо, що на державну пенсію не можна розраховувати, тому створюємо нашим працівникам додаткову недержавну пенсію від роботодавця. Ці гроші не лише захищають майбутнє людей,а захищають їх просто зараз, підтримуючи економіку країни. Ми це робимо, щоб люди не боялись лишатись в Україні, бачили своє майбутнє в Україні, не боялись старішати в Україні.

Тому наш рецепт стійкості в умовах демографічних змін, який допоміг нам не втратити працівників та залучити нових - це щиро, у практичних діях цінувати людей, підтримувати один одного і разом будувати майбутнє. Своє і країни. Зараз. Кожного дня. Не відкладаючи на "після війни" або "після свят".
27.11.2024
Контакти
Адреса:
04119, м. Київ,
вул. Білоруська,
23, літера "А"
Email:
info@vseapf.com.ua
Телефон:
(044) 207-02-94
Телефон інформаційної лінії: 0-800-501-925
Щоб отримати безкоштовну консультацію, надішліть Ваше запитання та email, або телефон
* заповнення обов’язкове