укр рус eng
 


finance.ua finance.ua

УААПФ та мережа захисту національних інтересів «АНТС» підписали меморандум про співпрацю
Запровадження обов’язкових пенсійних накопичень та розвиток добровільних пенсійних накопичень – це єдина можливість запобігти колапсу пенсійної системи та забезпечити гідне життя людей в поважному віці. Необхідно проведення інформаційно - роз'яснювальних кампаній, підвищення рівня фінансової грамотності громадян України та припинення спекуляцій на тему пенсійних накопичень. Дуже важливо правильне розуміння пенсійної реформи на рівнях громад та кожного з українців. Про це та багато іншого розмовляли на зустрічі голова ради Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів Олена Сотскова разом з головою правління та членкинею Громадської організації "Мережа захисту національних інтересів "АНТС" Ганною Гопко та Наталією Веселовою.

Задля спільної роботи в цьому напрямку організації підписали Меморандум про співробітництво, в якому домовились про підтримку законопроєктів та нормативно-правових актів, спрямованих на підвищення добробуту громадян, захист прав громадян на гідну пенсію, підвищення фінансової грамотності та розвиток системи пенсійних накопичень.


Довідка:

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ) була утворена у 2006 році з метою розбудови прозорого та цивілізованого ринку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, встановлення професійних стандартів діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що відповідають світовим стандартам.

УААПФ є об’єднанням учасників системи накопичувального пенсійного забезпечення, а саме: адміністраторів недержавних пенсійних фондів.

 © 2019 Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів.