укр рус eng
 


finance.ua finance.ua

Увага учасників Непідприємницького товариства «Відкритий недержавний пенсійний фонд «Перший національний відкритий пенсійний фонд»!


13 квітня 2014 року закінчився строк для подачі заяв кредиторів Фонду.

Заяви кредиторів, подані після 13 квітня 2017 року, не розглядаються, та такі кредитори не мають права на включення до Реєстру кредиторів Фонду.

Якщо у кредитора були поважні причини, з яких він пропустив термін для пред’явлення кредиторських вимог (довготривале закордонне відрядження, перебування у місцях позбавлення волі, служба за контрактом у Збройних силах України, строкова військова служба, довготривала тяжка хвороба із перебуванням у стаціонарі, тощо), кредитор можете відновити своє право на включення до Реєстру кредиторів Фонду через суд, представивши у судовому засіданні документальні докази наявності поважних причин.

Повідомляємо, що судові рішення про відновлення строку для пред’явлення кредиторських вимог можуть бути виконані лише до моменту складання ліквідаційного балансу, а саме не пізніше жовтня 2017 року. В подальшому їх виконання буде неможливим, адже розрахунки будуть здійснені, а кошти на балансі фонду, що ліквідується, відсутні.

 
Голова Ліквідаційної комісії Некрасов О.О.© 2019 Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів.