Новини

Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів розпочав розсилку щорічних виписок учасникам недержавних пенсійних фондів по результатах діяльності фондів за 2014 рік.

У цьому році, згідно законодавства, виписка з індивідуального пенсійного рахунку має новий вигляд.

У виписці з’явилися розділи «2. Фінансовий результат» та «3. Результати діяльності фонду». У рядку «Фінансовий результат» відображається різниця між залишком пенсійних коштів учасника на кінець періоду та залишком на початок періоду (фактично, приріст активів учасника). У рядку «Чистий фінансовий результат» відображається сума фактично отриманого учасником прибутку (збитку).

Також у розділі «3. Результати діяльності фонду»  ми додали рядок «Дохідність за період (зміна ЧВО), %», у якому відображається, яку дохідність заробив недержавний пенсійний фонд у звітному році.

Якщо у Вас виникатимуть питання щодо форми виписки або будь-які інші звертайтесь до нас за телефоном «гарячої лінії» 0-800-50-19-25.

Ви можете щодня відслідковувати стан свого індивідуального пенсійного рахунку та користуватися іншими перевагами он-лайн обслуговування. Для цього досить зайти на сайт адміністратора www.vsеаpf.com.ua та зареєструватися в розділі «Сервіс для учасників».
16.02.2015
Контакти
Адреса:
04119, м. Київ,
вул. Білоруська,
23, літера "А"
Email:
info@vseapf.com.ua
Телефон:
(044) 207-02-94
Телефон інформаційної лінії: 0-800-501-925
Щоб отримати безкоштовну консультацію, надішліть Ваше запитання та email, або телефон
* заповнення обов’язкове