Новини
У січні 2015 року Торговець цінними паперами «Джерело» ЛТД отримав генеральну ліцензію Національного банку України на здійснення валютних операцій.

Генеральна ліцензія НБУ на здійснення валютних операцій дає право ТЦП «Джерело» надавати послуги на здійснення операцій з цінними паперами іноземних інвесторів, у котрих  відсутні рахунки в українських банках, залучати та розміщувати іноземну валюту на валютному ринку України, купувати валютні євробонди в інших країнах. ТЦП «Джерело» розширює спектр послуг для своїх клієнтів.

Довідка

Торговець цінними паперами «Джерело» Лтд - одна з перших в Україні компаній, заснована в 1992 році, яка успішно веде діяльність на фондовому ринку України вже більше двадцяти років. На сьогоднішній день Торговець цінними паперами «Джерело» входить в Міжнародну Інвестиційну Групу «ВСІ», яка включає в себе Компанію з управління активами «Всесвіт» та Всеукраїнського Адміністратора Пенсійних Фондів.

Протягом декількох років торговець цінними паперами входить до «ТОП-100» українських торговців фондового ринку. З травня 2009 року і по сьогоднішній день «Джерело» Лтд є членом Асоціації «Українські фондові торговці», а з грудня 2009 року є членом «Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв».
28.01.2015
Контакти
Адреса:
04119, м. Київ,
вул. Білоруська,
23, літера "А"
Email:
info@vseapf.com.ua
Телефон:
(044) 207-02-94
Телефон інформаційної лінії: 0-800-501-925
Щоб отримати безкоштовну консультацію, надішліть Ваше запитання та email, або телефон
* заповнення обов’язкове