укр рус eng
 


finance.ua finance.ua

ВСЕАПФ - 10 років
У 2014 році Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів святкує десятиріччя своєї діяльності.

За 10 років Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів став лідером у галузі адміністрування недержавних пенсійних фондів. Як засновник Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів брав активну участь у законотворчості та удосконаленні механізмів обліку пенсійних накопичень, у посиленні ліцензійних умов діяльності адміністраторів недержавних пенсійних фондів.

ВСЕАПФ адмініструє провідний Відкритий недержавний пенсійний фонд «ВСІ», який був зареєстрований в числі перших у 2004 році і прийняв перший пенсійний внесок на початку 2005 року, недержавний пенсійний фонд Української Греко-Католицької церкви «Покрова», професійний недержавний пенсійний фонд «Енергорезерв», відкриті недержавні пенсійні фонди «Соціальна підтримка» та «Турбота».

Всі ці роки фахівці Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів працювали над забезпеченням відкритості, публічності та прозорості діяльності недержавних пенсійних фондів. Ми прагнемо, щоб недержавне пенсійне забезпечення було зрозумілим і доступним для будь-якого учасника.

На сьогоднішній день Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів має унікальний сервіс, що дозволяє кожному учаснику щодня відслідковувати стан свого індивідуального пенсійного рахунку та користуватися іншими перевагами онлайн обслуговування. Для цього достатньо зайти на сайт адміністратора www.vsеаpf.com.ua  і зареєструватися в розділі «Сервіс для учасників».

Ми надаємо всім бажаючим консультації з недержавного пенсійного забезпечення щоденно за телефоном «гарячої лінії» 0-800-501-925 в цілодобовому режимі.© 2019 Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів.