1) Якщо Ви власник карти Ощадбанку, Ви можете скористатись платіжною системою Ощад24/7. Оплата через цю платіжну систему у сумі до 5 тис. грн без комісії. Зробити внески до НПФ потрібно через меню «Платежі», «Платежі на довільні реквізити». Як це зробити, можна побачити у цьому відео. Якщо карти Ощадбанку немає, Ви можете зробити внесок або через термінал Ощадбанку, або через касу в Ощадбанку. При оплаті Вам потрібно вказати призначення платежу саме так, як вказано у Вашій квитанції на оплату внесків. Всі платежі у касах та терміналах Ощадбанку без комісії!
 
2) Portmone.com. Для оплати Вам потрібно перейти або на сайт ВСЕУКРАЇНСЬКОГО АДМІНІСТРАТОРА ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ обравши Ваш фонд і сторінку із формою для сплати або на сайт Portmone.com за посиланням. Вам потрібно лише вказати № пенсійного контракту, свій податковий номер (РНОКПП) та контактний номер телефону. Суму внеску Ви можете змінювати за бажанням! 

3) МОNОВАNК. Якщо Ви власник карти Monobank та у Вас встановлено мобільний додаток, Вам потрібно перейти до розділу «Інші платежі» => «Платіж за IBAN», ввести UA423004650000000026504301913. Після чого Вам залишиться лише вказати суму внеску та призначення платежу.