Новости
Сьогодні у Львівському прес-клубі реформ відбулося засідання на тему «Рейтинги і результати роботи недержавних пенсійних фондів (НПФ) України», повідомляє ЗІК
НПФ є альтернативою для наших заробітчан, яким не нараховується стаж в Україні, а відповідно пенсія буде мінімальною, – зазначила під час засідання директор Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів Тетяна Сальникова.
До НПФ, як і до будь-яких фінансових установ, що працюють з грошима населення, в Україні є певні упередження. Але жодна, навіть найбагатша, країна світу не може забезпечувати своїм громадянам достатнього розміру пенсій, тому громадяни, які хочуть мати гідну старість, мають змогу звертатися в НПФ.
Обираючи пенсійний фонд, слід звернути увагу на те, коли він був заснований. Закон про НПФ в Україні було прийнято 2003 року, наша країна прийняла його останньою серед країн колишнього СССР. Відповідно, надійніше вкладати кошти в НПФ, які засновано 2004 року. Фонд повинен надати вам всю документацію (окрім документів, які є комерційною таємницею). Необхідно також звернути увагу на число вартості одиниці пенсійного внеску і щороку переглядати фінансовий звіт вашого фонду.
Вкладники НПФ, на Західній Україні це переважно фізичні особи (на заході України працює три НПФ), отримують пенсію на визначений ним самим строк, сума і час внеску необмежені, на вкладені гроші нараховується інвестиційний дохід (кошти вкладені у фонд інвестуються), час отримання пенсії вкладник встановлює сам у межах плюс-мінус 10 років від встановленого державою пенсійного віку. Середній інвестиційний дохід в НПФ України становить 15%-16% в рік.
14.03.2006
Контакты
Адрес:
04119, г. Киев,
ул. Белорусская,
23, литера "А"
Email:
info@vseapf.com.ua
Телефон:
(044) 207-02-94
Телефон информационной линии: 0-800-501-925
Чтобы получить бесплатную консультацию, отправьте Ваш вопрос и email, или телефон
* заполнение обязательно