укр рус eng
 
Про нас
Наш продукт
Професійне ПЗ
Новини компанії
Документи
Звітність
Вакансії
Фінансовий моніторингfinance.com.ua finance.com.ua

Товариство з обмеженою відповідальністю «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів» зареєстроване 22 січня 2004 року. Спеціалізується виключно на адмініструванні пенсійний фондів, на відміну від більшості компаній, які планують поєднувати діяльність з адміністрування НПФ з управлінням активами НПФ, і не планує отримувати ліцензію на управління активами НПФ.

   Працівники «Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів», що займають ключові керівні та функціональні посади, мають широкий досвід роботи на керівних посадах у великих системних банках України, досвід управління інвестиційними проектами, досвід участі в проектах міжнародних організацій, в тому числі і в якості консультантів проекту Світового Банку «Впровадження пенсійної реформи в Україні», мають підтверджену відповідними свідоцтвами кваліфікацію спеціалістів з питань адміністрування недержавних пенсійних фондів.

   Також фахівці «Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів» брали участь у розробці Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення», входили до складу робочої групи з розробки нормативно-правових актів при Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг, брали участь як постановники завдання в розробці спеціалізованого програмного забезпечення для потреб адміністрування та ведення персоніфікованого обліку учасників недержавних пенсійних фондів.

   Засновниками «Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів» є мальтійська компанія «Балтазар Холдинг Лімітед» (Baltazar Holdings Limited) і українська компанія ТОВ науково-виробниче підприємство «Мілітекс».

   Додаткові відомості про компанію:

Розкриття інформації відповідно до Закону України " Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг"

Код ЄДРПОУ: 32800088
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи: АА № 2 від 1 вересня 2005 року відповідно до рішення ДКРРФП № 334 від 15 квітня 2004 року.
Реєстраційний номер фінансової установи: 17100146.
Статутний фонд: 6 765 480 гривень.
Ліцензія на провадження діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, серія АБ № 115963 від 18 грудня 2007 року, видана відповідно до рішення Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг про видачу ліцензії № 151 від 11.12.2007.
Термін дії ліцензії
: з 13.12.2007 безстроковий.
Банківські реквізити: п/р 26503000000247 в ПАТ «УКРСОЦБАНК», МФО 300023© 2008 Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів.